אודות החברה

אנחנו כאן בכדי לשרת אותך

חברת הארכיברים היא המובילה בישראל בתחום הארכיב, האחסון, הגניזה והאחזור של חומר ארכיוני. החברה נוסדה בשנת 1984, ומאז היא משרתת למעלה מ-3,000 לקוחות מכל מגזרי המשק ומאחסנת במתקניה למעלה מ-70 מיליון תיקים.

את עיקר פעילותה מנהלת החברה, מקבוצת וילאר אינטרנשיונל בע"מ, במרכז לוגיסטי חדשני ורחב ידיים – השלישי בגודלו בעולם. המרכז, אשר הוקם בשנת 1999 ביישוב ברקן, משתרע על פני שטח של כ-47 אלף מ"ר ומאגד בתוכו את כל אגפי החברה – החל ממחלקת השירות וה-Call Center וכלה בשירותי המנהלה.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא את משרד המשפטים, המוסד לביטוח לאומי, דואר ישראל, בנק לאומי, IBM, אל על, BDO זיו האפט, התעשייה האווירית, משרדי עו"ד ועוד. נבחרת ותיקה ומיומנת של ארכיברים מבטיחה כי כל המידע יישמר ויאובטח בצורה המיטבית, והודות לכך הולך וגדל ללא הרף מאגר הלקוחות הנאמנים של החברה.

חברת הארכיברים יצרה מציאות חדשה בעולם הארכיב והגניזה – מציאות שבה כל לקוח, בכל סדר גודל, יכול לקבל מעטפת פתרונות מקיפה ומדויקת: ייעוץ, אחסון מסמכים ומדיה, תיוק וניהול רשומות, שירותי אחזור מידע, ביעור מסמכים ועוד. השירות זמין בכל נקודה בישראל, ולאחרונה התרחבה הפעילות גם לבוקרשט, בירת רומניה – זירת עסקים אירופית ההולכת ומתפתחת.

אנשי מקצוע שנבחרו בפינצטה, טכנולוגיות עתירות ידע, מערכות בטיחות מהמחמירות בעולם, ניסיון עצום ועמידה בכל התקנים (לרבות ISO 9001:2000, מכון התקנים הישראלי, כיבוי אש וחשמל) – כל אלו הפכו את חברת הארכיברים לאוטוריטה מקצועית בתחומה ולביתם של עסקים, ארגונים וגופים ציבוריים מהמובילים במשק.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה:
טל' 03-7207750 // דוא"ל mayas@archiv.co.il

תעודות והסמכות

למה לבחור בנו?

שאלה מצויינת. אבל בטרם נענה עליה, נערוך ברשותכם סקירה קצרה על הנעשה בשוק הארכיב והגניזה בארץ. כפי שכבר ציינו קודם, שוק הארכיב והגניזה פרוץ למדי, אין אכיפה חד משמעית בתחום וכל בעל עסק הישר בעיניו יעשה. כתוצאה מכך, מבנים רבים אינם מתאימים לאיחסון (לחלקם צווי פינוי), מערכות המידוף אינן תקניות, מערכות מיגון האש בלתי ראויות, אמצעי האבטחה מינימליים ולחלקם אין אף רישיון עסק.

המידע העסקי שלכם הוא הכוח המניע את הארגון. הוא המקור לכל פעילות, הבסיס לכל החלטה והגורם המחבר ביניכם לבין לקוחותיכם. הוא חייב להיות תמיד שמור, מוגן, בטוח וזמין – וזה בדיוק מה שחברת הארכיברים מציעה לכם ולארגונכם:

100% הגנה

בשוק פרוץ יחסית, שבו אין דרישות רגולטוריות או אכיפה חד-משמעית, אין תחליף לחברה ותיקה, מנוסה, העומדת בכל התקנים. כל המידע של לקוחותינו מרוכז במתחם שמור ומאובטח, העובר בדיקות תקופתיות קבועות במגוון היבטים, וביניהם: עומס מרבי של הרצפה והמידוף עמידות המידוף והמבנה במקרה של רעידת אדמה מהירות כיבוי, הפעלת ספרינקלרים והפעלת מערכות האוורור במקרה של שריפה הפעלת גנרטורים ומערכות חלופיות במקרה של הפסקת חשמל רמת הבידוד והקירוי הנדרשים למניעת חדירה של לחות, לכלוך ומזיקים אבטחה פיזית, לרבות מהירות התגובה של גורמי הביטחון

חדשנות טכנולוגית

לצד המבנים הייעודיים ומתקני המידוף התקניים מציגה החברה גם מערכות טכנולוגיות ודיגיטליות חדשניות, כאלו המתאימות את הפתרונות לצרכים של המאה ה-21 ומאפשרות ללקוחות ליהנות מגישה מאובטחת למידע באמצעות אתר אינטרנט נוח וידידותי למשתמש. במסגרת זאת מציעה חברת הארכיברים המשכיות עסקית והתאוששות מלאה ממקרי אסון: גיבוי לשרתי החברה ולמאגר הנתונים המרכזי, ארכיב דיגיטלי ושירותי שחזור מידע – והכול תוך הקפדה על מדיניות אבטחת מידע מחמירה העומדת בתקנים בין-לאומיים.


המשאב האנושי

מאחורי כל האמצעים הטכנולוגיים עומדת נבחרת ותיקה של אנשי מידע, מומחי מחשוב, ארכיברים ועוד. לכולם מכנה משותף אחד: מקצועיות, מסירות ואכפתיות. לכל אנשי המקצוע של החברה רקע וניסיון עשיר בתחום התמחותם, ובנוסף הם עוברים הכשרות נוספות במסגרת עבודתם. החיבור האנושי בא לידי ביטוי לא רק באופן העבודה של צוותי החברה, אלא גם בקשר הישיר והרציף עם לקוחותיה. מחלקת השירות פועלת במסירות כדי שאתם, הלקוחות, תהיו תמיד בעניינים ותדעו שיש לכם על מי לסמוך – ולמעלה משלושה עשורים של תוצאות ושל עוד ועוד לקוחות נאמנים פשוט מדברים בעד עצמם.

סרטון וידאו

סרטון על החברה

תרומה לקהילה

מעבר להיותה החברה המובילה בישראל בתחום הארכיב, הגניזה והאחסון, הארכיברים היא בראש ובראשונה חברה אנושית וערכית – השואפת ומשתדלת להותיר את חותמה, לחולל שינוי בחברה הישראלית ולתרום למען הזולת והקהילה.

 

אנו גאים לקחת חלק בקידומם של שני פרויקטים חשובים מאין כמוהם:

תיעוד והנצחה של מוראות השואה

תנועת הנוער החלוצי 'מחנות העולים' פועלת לצמצום פערים בישראל ולבנייתה של חברה שוויונית יותר.  הארכיברים תומכת בפעילותה של התנועה להנצחת מוראות השואה ומספקת את שירותיה ואת יכולותיה לשימור ארכיוני ולהנצחת מסמכים מהתקופה ההיא.

על המשמעות העמוקה הטמונה בפעילות התיעוד והשימור ניתן ללמוד ממילותיהם של נציגי התנועה בעת המסע לפולין בשנת תשס"ח – "לארכיברים בהוקרה, הערכה ותודה גדולה על הסיוע הנדיב שאפשר לנו חוויה מלמדת, מבגרת ומחייבת, למען זיכרון השואה ולקחיה".

'אמץ לוחם' – האגודה למען החייל

פרויקט 'אמץ לוחם' של האגודה למען החייל מביא לידי ביטוי את ההערכה העמוקה שרוחש הציבור הישראלי ללוחמי צה"ל. במסגרת הפרויקט מאמצת החברה את מפקדת חטיבת כפיר ושומרת על קשר עם חייליה – קשר שהחל בטקס אימוץ מרגש בבסיס בקעות ונמשך עד היום.

הטקס נערך בהשתתפות יו"ר האגודה למען החייל אביגדור קהלני, מח"ט החטיבה אל"מ איתי וירוב, מפקדי החטיבה וחייליה, מנכ"ל קבוצת וילאר (חברת האם) מר שלמה טיסר, מנכ"ל הארכיברים מר יוסי כהן ועובדי החברה.

את רוח החברה ותחושת העובדים כולם היטיב לבטא מנכ"ל החברה: "…קובעת הנשמה היתרה, קובעת האיכות, קובעים ערכי היסוד שמנחים את הארגון. אני מעריך את הארכיברים כחברה מצטיינת בתחומה, חברה איכותית וערכית, חברה שתדע לחמם את הקשר המתהווה היום".