המדף במשרד קורס מקלסרים?

זה הזמן לעבור לארכיון חיצוני

דווקא עכשיו בעידן הדיגיטלי, בו מרבית התוכן נשמר בכונני ענן, יותר ויותר ארגונים מבינים את החשיבות באחסון המידע העסקי במקום שמור, בטוח וזמין, אותו ניתן לשלוף בצורה מסודרת מאורגנת וכן להגן עליו בעת הצורך. שוק הארכיב והגניזה בישראל הוא פרוץ למדי, ובעוד אין דרישות רגולטוריות או אכיפה חד-משמעית, חשוב לוודא כי בחרתם בחברה ותיקה ומנוסה העומדת בכל התקנים והדרישות.

3 דברים שחשוב שיהיה בחברת הארכיב:

  1. מעטפת פתרונות מקיפה של אחסון מסמכים ומדיה, קלטות גיבוי, פריטי אמנות, תיוק וניהול רשומות, שירותי אחזור מידע, ביעור מסמכים ועוד.
  2. אחסון המידע הדיגיטלי חייב להיות מאוחסן בחדרים חסיני אש כהגנה מפני אובדן מידע במקרה של שריפה או הצפה, וכן מוגן במערכות סייבר מתקדמות המגנות מפני פריצה למחשבי החברה או קריסת המערכות.
  3. צוות ארכיב מקצועי המורכב ממומחי מחשוב ואנשי מידע.

 

חברת ארכיברים –  One Stop Shop לשירותי ארכיב וגניזה

ארכיברים היא החברה המובילה כיום בתחום הארכיב והגניזה בישראל מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מגישה מאובטחת למידע העומדת בכל התקנים (לרבות ISO 9001:2000, מכון התקנים הישראלי, כיבוי אש וחשמל).

לקוחות החברה יכולים לגשת בקלות למידע באמצעות אתר אינטרנט נוח וידידותי למשתמש, עם גיבוי לשרתי החברה ולמאגר הנתונים המרכזי, תוך הקפדה על מדיניות אבטחת מידע מחמירה העומדת בתקנים בין-לאומיים.

ארכיברים מרכזת את הפריטים עבורם במתחם שמור ומאובטח, העובר בדיקות תקופתיות קבועות, למשל, של עמידות המידוף והמבנה במקרה של רעידת אדמה, מהירות כיבוי, הפעלת ספרינקלרים וגם מהירות התגובה של גורמי הביטחון. החברה נמצאת בחוד החנית בפן אבטחת המידע, עם תהליכי בקרה ואיכות קפדניים.

 

שירותי ארכיב בהתאמה אישית ועם יחס של משפחה – שומרים על המידע כאילו זה היה שלנו

היחס האישי שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא המפתח להצלחתנו. אנו לומדים צרכי הלקוחות, מייעצים בכל הנוגע להעברת החומר לגניזה ובחירת שיטת העבודה המתאימה. כמו כן שירות 'הארכיברים און-ליין', מאפשר גישה אינטרנטית מלאה הניתנת לכל לקוח, והופכת את התהליך לפשוט ונוח אף יותר.

*קבוצת הארכיברים היא המובילה בישראל בתחום הארכיב, האחסון והגניזה של חומר ארכיוני, וכוללת בית היתר את אוגדנים, בית הארכיב וארכיבית ברומניה. החברה נוסדה בשנת 1984, ומאז היא משרתת למעלה מ-5,000 לקוחות פעילים מכל מגזרי המשק ומאחסנת במתקניה למעלה מ-70 מיליון תיקים.

עיקר פעילותנו במרכז לוגיסטי חדשני ורחב ידיים – השלישי בגודלו בעולם ביישוב ברקן, לצד מרכזים נוספים באילת ובפארק התעשייה ציפורית. בין לקוחות החברה ניתן למצוא משרדי ממשלה, חברות תעופה ותיירות, בתי חולים, קופות חולים, חברות פארמה, משרדי עו"ד, חברות וארגונים פרטיים ועוד.

 

לקבלת הצעה ומידע נוסף

מלאו את הפרטים בטופס בקישור הבא

אנו מזמינים אתכם ליהנות מפירות של למעלה מ 35 שנות עמל של שירותי ארכיב וגניזה, ברמת איכות ושירות שאין שני לה.

צרו עמנו קשר

חברת הארכיברים היא המובילה בישראל בתחום שרותי ארכיב, אחסון, גניזה ואחזור של חומר ארכיוני. החברה נוסדה בשנת 1984, ומאז היא משרתת למעלה מ-3,000 לקוחות מכל מגזרי המשק ומאחסנת במתקניה למעלה מ-70 מיליון תיקים.

שירותים

אודות

לקוחות קיימים