טלפון: 03-9066000 | דוא"ל info@archiv.co.il

תרומה לקהילה

מעבר להיותה החברה המובילה בישראל בתחום הארכיב, הגניזה והאחסון, הארכיברים היא בראש ובראשונה חברה אנושית וערכית - השואפת ומשתדלת להותיר את חותמה, לחולל שינוי בחברה הישראלית ולתרום למען הזולת והקהילה.

אנו גאים לקחת חלק בקידומם של שני פרויקטים חשובים מאין כמוהם:

תיעוד והנצחה של מוראות השואה

תנועת הנוער החלוצי 'מחנות העולים' פועלת לצמצום פערים בישראל ולבנייתה של חברה שוויונית יותר.  הארכיברים תומכת בפעילותה של התנועה להנצחת מוראות השואה ומספקת את שירותיה ואת יכולותיה לשימור ארכיוני ולהנצחת מסמכים מהתקופה ההיא.

על המשמעות העמוקה הטמונה בפעילות התיעוד והשימור ניתן ללמוד ממילותיהם של נציגי התנועה בעת המסע לפולין בשנת תשס"ח – "לארכיברים בהוקרה, הערכה ותודה גדולה על הסיוע הנדיב שאפשר לנו חוויה מלמדת, מבגרת ומחייבת, למען זיכרון השואה ולקחיה".

 

'אמץ לוחם' - האגודה למען החייל

פרויקט 'אמץ לוחם' של האגודה למען החייל מביא לידי ביטוי את ההערכה העמוקה שרוחש הציבור הישראלי ללוחמי צה"ל. במסגרת הפרויקט מאמצת החברה את מפקדת חטיבת כפיר ושומרת על קשר עם חייליה – קשר שהחל בטקס אימוץ מרגש בבסיס בקעות ונמשך עד היום.

הטקס נערך בהשתתפות יו"ר האגודה למען החייל אביגדור קהלני, מח"ט החטיבה אל"מ איתי וירוב, מפקדי החטיבה וחייליה, מנכ"ל קבוצת וילאר (חברת האם) מר שלמה טיסר, מנכ"ל הארכיברים מר יוסי כהן ועובדי החברה.

את רוח החברה ותחושת העובדים כולם היטיב לבטא מנכ"ל החברה: "...קובעת הנשמה היתרה, קובעת האיכות, קובעים ערכי היסוד שמנחים את הארגון. אני מעריך את הארכיברים כחברה מצטיינת בתחומה, חברה איכותית וערכית, חברה שתדע לחמם את הקשר המתהווה היום".

soldier

התקשרו: 03-906-6000

או מלאו את הפרטים בטופס הבא:

משרד ראשי
טלפון: 03-9066000
פקס: 03-9060666

סניף אילת
טלפון: 08-6317633
פקס: 08-6330075


Call Now Button